Novinka ve Wellness Horal: saunovací pomůcky Rento

Maximální kvalita poskytovaných služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo – tímto krédem se řídí filozofie wellness center Resortu Valachy.

Jakmile tedy na český trh v závěru roku 2013 vstoupila finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, zákonitě se staly její produkty součástí vybavení saunérů relaxačního centra Wellness Horal.

Vybrané produkty si u nás navíc můžete i zakoupit ve Wellness shopu v recepci Wellness Horal. Nejenže vám zpříjemní saunování (ať již ve Wellness Horal, nebo u vás doma), ale mohou se stát také hezkým dárkem.

Naše tipy:

Čistý od hlavy až k patě

Jemné mycí gely a saunová mýdla Rento jsou vhodná pro všechny uživatele saun. Gely osvěžují pokožku a pečují také o vlasy, jimž poskytují potřebnou vlhkost. Saunová mýdla založená na rostlinných olejích skvěle padnou do ruky a příjemnou inovací jsou jutové provázky pro zavěšení.

Přírodní barvy do sauny

Pokud máte doma vlastní saunu, jistě oceníte atraktivní sady kbelíku, vědra a naběračky v jednom barevném tónu. Pro rok 2014 přináší Rento nové barvy – zelenou v odstínu březového listí a rakytníkově oranžovou. Nádoby na esence k polévání horkých kamenů se vyrábí z barevně eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Jsou nepostradatelným pomocníkem našich saunérů.

Mycí medy různých vůní

Saunové mycí medy značky Rento doslova hýčkají vaše tělo. Roztírají se na mokrou pokožku, poté se nechávají vstřebat v teple sauny a po opuštění sauny se omyjí teplou vodou. Přírodní med zjemňuje a rozjasňuje pleť. Letošní novinkou je mj. exfoliační saunový mycí med Borůvka, který obsahuje jemná zrníčka z borůvek.

Kosmetické balíčky

Oblíbené kosmetické balíčky a balíčky saunových vůní od značky Rento jsou jedinečným a vítaným dárkem. Jsou parfemované a dostupné v mnoha variantách, nejen pro péči o tělo (sprchové gely, krémy, mýdla, jíly..), ale také o vlasy či nohy.

Speciální tip: metličky

Přírodně sušené březové, dubové a eukalyptové saunové větvičky Rento si stále udržují svoji vůni. Užijte si „metličkování“, skvěle znásobí váš zážitek ze saunování.

Více o produktech Rento: www.rentosauna.cz. Na prodej ve Wellness Horal.
Další aktuality

Kontakt

Wellness Horal, Velké Karlovice
Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice
Tel.: +420 571 495 570
E-mail: wellness-recepce@valachy.cz

Staňte se našimi fanoušky
na Facebooku


 • 23.03.2018 Hotel Horal včetně wellness v termínu 18. - 23. 3. 2018 uzavřen

  Vážení hosté, celý hotel Horal včetně relaxačního centra Wellness Horal je v termínu 18. až 23. března pro veřejnost z důvodu plánované údržby uzavřen:
 • 24.03.2018 Valašsko očima Zdeňka Hartingera

  Vernisáž výstavy fotografií s úvodním slovem PhDr. Dalibora Maliny. Hudební doprovod: CM Jiří Nechanický.Výstava potrvá do 9. 5. 2018.
 • 25.03.2018 Animační programy

  Animační program pro dětiUbytovaným hostům hotelů Lanterna a Horal nabízíme ZDARMA animační programy pro děti.Dětské animace jsou skupinovou aktivitou, neslouží jako individuální hlídání dětí. Konají se v herně hotelu Horal vedle recepce, v zimním období ve velkém sále nad restaurací.Individuální hlídání dětíNabízíme vám také individuální hlídání dětí – vhodné například pro menší děti.Službu je možné využít denně od 9 do 22 hodin po předchozí rezervace v recepce hotelu (den předem).Hlídací tety s vašimi ratolestmi dle vašeho přání vyjdou na procházku po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu.Cena: 390 Kč / 1 hodina (1 - 3 děti) * 690 Kč / 2 hodiny * 990 Kč / 3 hodiny * 1 290 Kč / 4 hodiny
 • 30.03.2018 Škola pečení velikonočních mazanců v Bistru Razula

  Naučte se péct velikonoční mazanec pod dohledem pekařek a cukrářek Resortu Valachy. Kromě nových znalostí a zkušeností si odnesete také svůj mazanec a kuchařskou zástěru.Nutná rezervace den předem na rezervace@valachy.cz do 18:00 (program se koná minimálně pro 10 osob, maximální kapacita 20 osob.) Cena programu 790 Kč.

Aktualizováno

21:47

Středa21. Březena


Termální bazény

0 / 100

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Saunový svět

0 / 40

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Aktuální teploty vzduchu a vody

35°

Teplota vzduchu

34,1°

Dětský bazén

34,5°

Relaxační bazén

27,2°

Plavecký bazén