Novinka ve Wellness Horal: saunovací pomůcky Rento

Maximální kvalita poskytovaných služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo – tímto krédem se řídí filozofie wellness center Resortu Valachy.

Jakmile tedy na český trh v závěru roku 2013 vstoupila finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, zákonitě se staly její produkty součástí vybavení saunérů relaxačního centra Wellness Horal.

Vybrané produkty si u nás navíc můžete i zakoupit ve Wellness shopu v recepci Wellness Horal. Nejenže vám zpříjemní saunování (ať již ve Wellness Horal, nebo u vás doma), ale mohou se stát také hezkým dárkem.

Naše tipy:

Čistý od hlavy až k patě

Jemné mycí gely a saunová mýdla Rento jsou vhodná pro všechny uživatele saun. Gely osvěžují pokožku a pečují také o vlasy, jimž poskytují potřebnou vlhkost. Saunová mýdla založená na rostlinných olejích skvěle padnou do ruky a příjemnou inovací jsou jutové provázky pro zavěšení.

Přírodní barvy do sauny

Pokud máte doma vlastní saunu, jistě oceníte atraktivní sady kbelíku, vědra a naběračky v jednom barevném tónu. Pro rok 2014 přináší Rento nové barvy – zelenou v odstínu březového listí a rakytníkově oranžovou. Nádoby na esence k polévání horkých kamenů se vyrábí z barevně eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Jsou nepostradatelným pomocníkem našich saunérů.

Mycí medy různých vůní

Saunové mycí medy značky Rento doslova hýčkají vaše tělo. Roztírají se na mokrou pokožku, poté se nechávají vstřebat v teple sauny a po opuštění sauny se omyjí teplou vodou. Přírodní med zjemňuje a rozjasňuje pleť. Letošní novinkou je mj. exfoliační saunový mycí med Borůvka, který obsahuje jemná zrníčka z borůvek.

Kosmetické balíčky

Oblíbené kosmetické balíčky a balíčky saunových vůní od značky Rento jsou jedinečným a vítaným dárkem. Jsou parfemované a dostupné v mnoha variantách, nejen pro péči o tělo (sprchové gely, krémy, mýdla, jíly..), ale také o vlasy či nohy.

Speciální tip: metličky

Přírodně sušené březové, dubové a eukalyptové saunové větvičky Rento si stále udržují svoji vůni. Užijte si „metličkování“, skvěle znásobí váš zážitek ze saunování.

Více o produktech Rento: www.rentosauna.cz. Na prodej ve Wellness Horal.
Další aktuality

Kontakt

Wellness Horal, Velké Karlovice
Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice
Tel.: +420 571 495 570
E-mail: wellness-recepce@valachy.cz

Staňte se našimi fanoušky
na Facebooku


 • 20.08.2017 Becherovka Víkend

  Národní drink Beton a jeho variace Beton Bitter, Wine Beton, Mint beton, Apricot Beton a další.
 • 25.08.2017 1+1=3 na Týdnu kultury na Valašsku

  Příběh taxikáře, kterému se kvůli nedodržení jinak pečlivě vypracovaného harmonogramu rozjede velký kolotoč lží, do kterých se stále více a více zamotává.Situační komedie o dvojím životu se dvěma manželkami, na konci které mu již nikdo nevěří, že říká poprvé pravdu...- pátek 25. srpna 2017, od 19:00 hodin- cena představení: 290 Kč- hraje: Malé Divadlo KomedieVíce informací na www.tydenkultury.cz  
 • 26.08.2017 Princové jsou na draka na Týdnu kultury na Valašsku

  Pohádkový muzikál pro děti s písněmi Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře o tom, že dělání všechny smutky zahání. Přijďte si s dětmi vychutnat zábavné, originální a hlavně veselé sobotní chvíle s pohádkou.
 • 26.08.2017 Loučení s prázdninami v dětském parku Razulák

  Zábava v dětském parku nekonční, i když prázdniny se s námi už loučí

Aktualizováno

02:25

Neděle20. Srpna


Termální bazény

0 / 100

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Saunový svět

0 / 40

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Aktuální teploty vzduchu a vody

35°

Teplota vzduchu

34,1°

Dětský bazén

34,5°

Relaxační bazén

27,2°

Plavecký bazén