Poznejte obličejová ošetření Pure Fiji: v listopadu 20% na intenzívní ošetření Pure Fiji

Víte, proč mají ženy v Tichomoří nádhernou pleť a vlasy? Za tajemstvím jejich krásy se ukrývá čistý kokosový olej, který ostrované už po staletí používají k výživě, hydrataci a zkrášlení pokožky i vlasů.

Produkty ze souostroví Fiji si díky svému ryze přírodnímu původu a vynikajícím vlastnostem nacházejí cestu také do Evropy. Jako první v ČR je začala využívat naše relaxační centra L-Spa hotelu LanternaWellness Horal v hotelu Horal. Oleje této značky využíváme při masážích, ale nabízíme i speciální tělové procedury Pure Fiji, které jsou spojeny například s ošetřením pokožky těla cukrovými peelingy, máslovými zábaly nebo masážemi horkými a studenými mušlemi.

V závěru roku 2013 řadu tělových produktů a ošetření rozšířila obličejová řada Pure Fiji. Při obličejových ošetřeních jsou využívány málo obvyklé postupy a pomůcky: mj. kokosové měšce, horké a studené mušle či bambusové tyčinky.

Vyzkoušejte obličejová ošetření Pure Fiji, jejichž kompletní škálu nabízíme jako jediní na Moravě!

AKCE MĚSÍCE – 20% NA BEAUTY OŠETŘENÍ

Vyzkoušejte nabídku obličejových a dalších ošetření beauty salonů v našich relaxačních centrech L-Spa a Wellness Horal. Každý měsíc vám představujeme vybrané ošetření za zvýhodněnou cenu.

Akce ošetření měsíce listopadu: Intenzívní ošetření Pure Fiji

 • Délka: 80 minut
 • Cena: 1190 Kč

Dopřejte své pleti intenzívní ošetření, které jí dodá potřebnou pružnost a výživu, zjemní vrásky a zapůsobí preventivně proti jejich další tvorbě.

Zahrnuje: peeling, čištění pleti, úpravu a barvení obočí, aplikaci ampulky, masáž, masku

Pravidelné kosmetické ošetření udržuje vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazování vrásek a předchází jejich tvorbě. Během návštěvy Beauty salonu si u nás příjemně odpočinete a odejdete s příjemným pocitem, že jste své pleti dopřáli dokonalou péči.

Relaxujte a nechejte se hýčkat.

V ceně ošetření je také neomezený vstup do Wellness Horal.

Náš tip pro neubytované hosty:

Nezapomeňte, že při objednávce kosmetických ošetření Pure Fiji získáváte neomezený pobyt ve Wellness Horal a L-Spa.
Další aktuality

Kontakt

Wellness Horal, Velké Karlovice
Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice
Tel.: +420 571 495 570
E-mail: wellness-recepce@valachy.cz

Staňte se našimi fanoušky
na Facebooku


 • 23.03.2018 Hotel Horal včetně wellness v termínu 18. - 23. 3. 2018 uzavřen

  Vážení hosté, celý hotel Horal včetně relaxačního centra Wellness Horal je v termínu 18. až 23. března pro veřejnost z důvodu plánované údržby uzavřen:
 • 24.03.2018 Valašsko očima Zdeňka Hartingera

  Vernisáž výstavy fotografií s úvodním slovem PhDr. Dalibora Maliny. Hudební doprovod: CM Jiří Nechanický.Výstava potrvá do 9. 5. 2018.
 • 25.03.2018 Animační programy

  Animační program pro dětiUbytovaným hostům hotelů Lanterna a Horal nabízíme ZDARMA animační programy pro děti.Dětské animace jsou skupinovou aktivitou, neslouží jako individuální hlídání dětí. Konají se v herně hotelu Horal vedle recepce, v zimním období ve velkém sále nad restaurací.Individuální hlídání dětíNabízíme vám také individuální hlídání dětí – vhodné například pro menší děti.Službu je možné využít denně od 9 do 22 hodin po předchozí rezervace v recepce hotelu (den předem).Hlídací tety s vašimi ratolestmi dle vašeho přání vyjdou na procházku po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu.Cena: 390 Kč / 1 hodina (1 - 3 děti) * 690 Kč / 2 hodiny * 990 Kč / 3 hodiny * 1 290 Kč / 4 hodiny
 • 30.03.2018 Škola pečení velikonočních mazanců v Bistru Razula

  Naučte se péct velikonoční mazanec pod dohledem pekařek a cukrářek Resortu Valachy. Kromě nových znalostí a zkušeností si odnesete také svůj mazanec a kuchařskou zástěru.Nutná rezervace den předem na rezervace@valachy.cz do 18:00 (program se koná minimálně pro 10 osob, maximální kapacita 20 osob.) Cena programu 790 Kč.

Aktualizováno

21:46

Středa21. Březena


Termální bazény

0 / 100

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Saunový svět

0 / 40

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Aktuální teploty vzduchu a vody

35°

Teplota vzduchu

34,1°

Dětský bazén

34,5°

Relaxační bazén

27,2°

Plavecký bazén