Wellness Horal má vlastní sérii svíček

Díky spolupráci Wellness Horal a předního výrobce svíček Unipar z Rožnova pod Radhoštěm vznikl jedinečný koncept svíček, které zosobňují princip wellness a spa: spojení ohně a vody. Svíčka je k dostání pouze ve Wellness Horal a prodejně Unipar v Rožnově pod Radhoštěm.

„Velmi neobvyklá kombinace dvou svíček, z nichž jedna je dutá a druhá menší se v ní vznáší ve vodní lázni, dodá hřejivou atmosféru každému interiéru. V recepci Wellness Horal ji nabízíme k prodeji ve dvanácti barvách – klasických i moderních pastelových. Doporučujeme ji také jako elegantní a hodnotný dárek.,“ říká ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Svíčka je vytvořená tak, aby dobře a dlouho hořela i v teplejším a vlhkém prostředí koupelen a wellness prostor. Díky svým rozměrům se může stát skutečně nepřehlédnutelným doplňkem.

Co je Wellness svíčka

Představuje dokonalé spojení dvou živlů – ohně a vody. Těleso svíčky je duté. Po naplnění vodou je do něj vložena náplň, která díky ochlazování okolní vodou a kvalitě knotu vydrží hořet až 8 hodin. Po dohoření stačí pouze vyměnit náhradní náplň. Těleso svíčky zůstává původní.

 • Vnější těleso: výška 11 cm, šířka 8,5 cm
 • Vnitřní těleso: výška 2 – 3 cm (zaoblené dno), šířka 5,5 cm
 • Doba hoření jedné náplně: cca 8  hodin

Svíčka je opatřena průhlednou krabičkou s vloženým papírovým obalem. Loga Unipar a Wellness Horal jsou vytištěna pouze na obalu. Samotné těleso svíčky je zcela „čisté“.

 • Cena svíčky: 399 Kč
 • Cena náhradní náplně (4 ks): 169 Kč

Historie a zajímavosti

Wellness svíčka je výsledkem dlouhodobé spolupráce relaxačního centra Wellness Horal Velké Karlovice a společnosti Unipar, která je jeho dvorním dodavatelem svíček.

Vývoj Wellness svíčky trval bezmála rok. Provázelo ho složité testování a hledání nejvhodnějších materiálů. „I v rámci našeho sortimentu je koncept svíčky ve svíčce jedinečný a velmi specifický. Velmi zdlouhavé bylo jak hledání vhodného tvaru i knotu, aby vnitřní svíčka dlouho hořela a zároveň nebylo teplem narušováno vnější těleso, tak i důstojného a přitom praktického obalu,“ vysvětluje Monika Šuplerová ze společnosti Unipar.

Výsledkem vynaloženého úsilí je skutečně elegantní a velmi neobvyklý produkt, který  na tuzemském trhu nemá obdobu.

O společnosti Unipar

Firma Unipar s více než dvacetiletou tradicí patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Zakládá si na použití čistých surovin šetrných k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Firma Unipar pro svou výrobu zavedla řadu inovativních technologií, aby zajistila čisté a stabilní hoření. Svíčky jsou vyráběny z čistého uhlovodíku technologií lisování za studena a barveny na povrchu, což zajišťuje zdravotní nezávadnost hoření. Velký důraz je kladen na vysoký podíl ruční práce při dotváření produktů. Kompletní sortiment Unipar si můžete prohlédnout a zakoupit v podnikové prodejně v Rožnově pod Radhoštěm (25 minut cesty autem z Velkých Karlovic).
Další aktuality

Kontakt

Wellness Horal, Velké Karlovice
Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice
Tel.: +420 571 495 570
E-mail: wellness-recepce@valachy.cz

Staňte se našimi fanoušky
na Facebooku


 • 23.03.2018 Hotel Horal včetně wellness v termínu 18. - 23. 3. 2018 uzavřen

  Vážení hosté, celý hotel Horal včetně relaxačního centra Wellness Horal je v termínu 18. až 23. března pro veřejnost z důvodu plánované údržby uzavřen:
 • 24.03.2018 Valašsko očima Zdeňka Hartingera

  Vernisáž výstavy fotografií s úvodním slovem PhDr. Dalibora Maliny. Hudební doprovod: CM Jiří Nechanický.Výstava potrvá do 9. 5. 2018.
 • 25.03.2018 Animační programy

  Animační program pro dětiUbytovaným hostům hotelů Lanterna a Horal nabízíme ZDARMA animační programy pro děti.Dětské animace jsou skupinovou aktivitou, neslouží jako individuální hlídání dětí. Konají se v herně hotelu Horal vedle recepce, v zimním období ve velkém sále nad restaurací.Individuální hlídání dětíNabízíme vám také individuální hlídání dětí – vhodné například pro menší děti.Službu je možné využít denně od 9 do 22 hodin po předchozí rezervace v recepce hotelu (den předem).Hlídací tety s vašimi ratolestmi dle vašeho přání vyjdou na procházku po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu.Cena: 390 Kč / 1 hodina (1 - 3 děti) * 690 Kč / 2 hodiny * 990 Kč / 3 hodiny * 1 290 Kč / 4 hodiny
 • 30.03.2018 Škola pečení velikonočních mazanců v Bistru Razula

  Naučte se péct velikonoční mazanec pod dohledem pekařek a cukrářek Resortu Valachy. Kromě nových znalostí a zkušeností si odnesete také svůj mazanec a kuchařskou zástěru.Nutná rezervace den předem na rezervace@valachy.cz do 18:00 (program se koná minimálně pro 10 osob, maximální kapacita 20 osob.) Cena programu 790 Kč.

Aktualizováno

21:48

Středa21. Březena


Termální bazény

0 / 100

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Saunový svět

0 / 40

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Aktuální teploty vzduchu a vody

35°

Teplota vzduchu

34,1°

Dětský bazén

34,5°

Relaxační bazén

27,2°

Plavecký bazén