Wellness Horal má vlastní sérii svíček

Díky spolupráci Wellness Horal a předního výrobce svíček Unipar z Rožnova pod Radhoštěm vznikl jedinečný koncept svíček, které zosobňují princip wellness a spa: spojení ohně a vody. Svíčka je k dostání pouze ve Wellness Horal a prodejně Unipar v Rožnově pod Radhoštěm.

„Velmi neobvyklá kombinace dvou svíček, z nichž jedna je dutá a druhá menší se v ní vznáší ve vodní lázni, dodá hřejivou atmosféru každému interiéru. V recepci Wellness Horal ji nabízíme k prodeji ve dvanácti barvách – klasických i moderních pastelových. Doporučujeme ji také jako elegantní a hodnotný dárek.,“ říká ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Svíčka je vytvořená tak, aby dobře a dlouho hořela i v teplejším a vlhkém prostředí koupelen a wellness prostor. Díky svým rozměrům se může stát skutečně nepřehlédnutelným doplňkem.

Co je Wellness svíčka

Představuje dokonalé spojení dvou živlů – ohně a vody. Těleso svíčky je duté. Po naplnění vodou je do něj vložena náplň, která díky ochlazování okolní vodou a kvalitě knotu vydrží hořet až 8 hodin. Po dohoření stačí pouze vyměnit náhradní náplň. Těleso svíčky zůstává původní.

 • Vnější těleso: výška 11 cm, šířka 8,5 cm
 • Vnitřní těleso: výška 2 – 3 cm (zaoblené dno), šířka 5,5 cm
 • Doba hoření jedné náplně: cca 8  hodin

Svíčka je opatřena průhlednou krabičkou s vloženým papírovým obalem. Loga Unipar a Wellness Horal jsou vytištěna pouze na obalu. Samotné těleso svíčky je zcela „čisté“.

 • Cena svíčky: 399 Kč
 • Cena náhradní náplně (4 ks): 169 Kč

Historie a zajímavosti

Wellness svíčka je výsledkem dlouhodobé spolupráce relaxačního centra Wellness Horal Velké Karlovice a společnosti Unipar, která je jeho dvorním dodavatelem svíček.

Vývoj Wellness svíčky trval bezmála rok. Provázelo ho složité testování a hledání nejvhodnějších materiálů. „I v rámci našeho sortimentu je koncept svíčky ve svíčce jedinečný a velmi specifický. Velmi zdlouhavé bylo jak hledání vhodného tvaru i knotu, aby vnitřní svíčka dlouho hořela a zároveň nebylo teplem narušováno vnější těleso, tak i důstojného a přitom praktického obalu,“ vysvětluje Monika Šuplerová ze společnosti Unipar.

Výsledkem vynaloženého úsilí je skutečně elegantní a velmi neobvyklý produkt, který  na tuzemském trhu nemá obdobu.

O společnosti Unipar

Firma Unipar s více než dvacetiletou tradicí patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Zakládá si na použití čistých surovin šetrných k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Firma Unipar pro svou výrobu zavedla řadu inovativních technologií, aby zajistila čisté a stabilní hoření. Svíčky jsou vyráběny z čistého uhlovodíku technologií lisování za studena a barveny na povrchu, což zajišťuje zdravotní nezávadnost hoření. Velký důraz je kladen na vysoký podíl ruční práce při dotváření produktů. Kompletní sortiment Unipar si můžete prohlédnout a zakoupit v podnikové prodejně v Rožnově pod Radhoštěm (25 minut cesty autem z Velkých Karlovic).
Další aktuality

Kontakt

Wellness Horal, Velké Karlovice
Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice
Tel.: +420 571 495 570
E-mail: wellness-recepce@valachy.cz

Staňte se našimi fanoušky
na Facebooku


 • 20.08.2017 Becherovka Víkend

  Národní drink Beton a jeho variace Beton Bitter, Wine Beton, Mint beton, Apricot Beton a další.
 • 25.08.2017 1+1=3 na Týdnu kultury na Valašsku

  Příběh taxikáře, kterému se kvůli nedodržení jinak pečlivě vypracovaného harmonogramu rozjede velký kolotoč lží, do kterých se stále více a více zamotává.Situační komedie o dvojím životu se dvěma manželkami, na konci které mu již nikdo nevěří, že říká poprvé pravdu...- pátek 25. srpna 2017, od 19:00 hodin- cena představení: 290 Kč- hraje: Malé Divadlo KomedieVíce informací na www.tydenkultury.cz  
 • 26.08.2017 Princové jsou na draka na Týdnu kultury na Valašsku

  Pohádkový muzikál pro děti s písněmi Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře o tom, že dělání všechny smutky zahání. Přijďte si s dětmi vychutnat zábavné, originální a hlavně veselé sobotní chvíle s pohádkou.
 • 26.08.2017 Loučení s prázdninami v dětském parku Razulák

  Zábava v dětském parku nekonční, i když prázdniny se s námi už loučí

Aktualizováno

02:23

Neděle20. Srpna


Termální bazény

0 / 100

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Saunový svět

0 / 40

Aktuálně osob / Doporučená kapacita

Aktuální teploty vzduchu a vody

35°

Teplota vzduchu

34,1°

Dětský bazén

34,5°

Relaxační bazén

27,2°

Plavecký bazén